Ładny dom

10:10:00

Mając z tyłu głowy, że kiedyś będę projektować swój własny dom, jestem przerażona faktem, że co jakiś czas zakochuję się w jakiejś realizacji. Dziś pokażę Wam kolejny budynek, w którym bardzo chciałabym zamieszkać. Mimo ponurego nastroju zdjęć, dom robi na mnie ogromne wrażenie. Przede wszystkim ze względu na drewnianą elewację z wąskich listewek oraz układ przestrzenny zabudowań. 
Jest to dom letni dla 4 rodzin, ze wspólną częścią kuchenno-wypoczynkową. Ja bym wykorzystała niskie budynki do celów zawodowych, urządziłabym tam swoją pracownię i miejsce pracy dla Pana G. Architekt: Primus architects
Lokalizacja: Norwegia
Rok budowy: 2010
Zdjęcia: Tina Krogager

You Might Also Like

9 komentarze

 1. prze pię kny!!! Elewacja to marzenie...ach gdyby mój M zgodził się na drewno na zewnątrz domu...w środku urządziłabym przytulniej, ale z zewnątrz nie zmieniłabym NIC :) ewentualnie kostkę na "dziedzińcu" w częsci na żwir i kamyk, w ktorych posadziłabym wysokie trawy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam mam z wnętrzami...co chwilkę kocham inny styl ;_0

  OdpowiedzUsuń
 3. BOSKI!!!!!! Kostkę bym zostawiła lubię taką przerośniętą trawą, choć przy marznącej mżawce taka kostka to masakra, ale co tam!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Elewacja piękna. Ktoś wziął pod uwagę, że to raczej działka w lesie i wspaniale wkomponował ten dom w otoczenie

  OdpowiedzUsuń
 5. jak dla mnie niezły kameleon, wygląda na opuszczoną ruinę w środku lasu. hahahah serio tak mi się skojarzyło :P mnie nie przekonuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. O rany, ja też mam takie problemy, wnętrza bym najchętniej zmieniała co chwilę...mój mąż jest tym przerażony ;-)

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe