Ładny dom

10:10:00

Mając z tyłu głowy, że kiedyś będę projektować swój własny dom, jestem przerażona faktem, że co jakiś czas zakochuję się w jakiejś realizacji. Dziś pokażę Wam kolejny budynek, w którym bardzo chciałabym zamieszkać. Mimo ponurego nastroju zdjęć, dom robi na mnie ogromne wrażenie. Przede wszystkim ze względu na drewnianą elewację z wąskich listewek oraz układ przestrzenny zabudowań. 
Jest to dom letni dla 4 rodzin, ze wspólną częścią kuchenno-wypoczynkową. Ja bym wykorzystała niskie budynki do celów zawodowych, urządziłabym tam swoją pracownię i miejsce pracy dla Pana G. Architekt: Primus architects
Lokalizacja: Norwegia
Rok budowy: 2010
Zdjęcia: Tina Krogager

You Might Also Like

9 komentarze

 1. prze pię kny!!! Elewacja to marzenie...ach gdyby mój M zgodził się na drewno na zewnątrz domu...w środku urządziłabym przytulniej, ale z zewnątrz nie zmieniłabym NIC :) ewentualnie kostkę na "dziedzińcu" w częsci na żwir i kamyk, w ktorych posadziłabym wysokie trawy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam mam z wnętrzami...co chwilkę kocham inny styl ;_0

  OdpowiedzUsuń
 3. BOSKI!!!!!! Kostkę bym zostawiła lubię taką przerośniętą trawą, choć przy marznącej mżawce taka kostka to masakra, ale co tam!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. matko zakochałam się! :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Elewacja piękna. Ktoś wziął pod uwagę, że to raczej działka w lesie i wspaniale wkomponował ten dom w otoczenie

  OdpowiedzUsuń
 6. jak dla mnie niezły kameleon, wygląda na opuszczoną ruinę w środku lasu. hahahah serio tak mi się skojarzyło :P mnie nie przekonuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. O rany, ja też mam takie problemy, wnętrza bym najchętniej zmieniała co chwilę...mój mąż jest tym przerażony ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ja kocham takie drewno :)

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe