Po wizycie w Krakowie w ramach Apetycznego Weekendu postanowiłam w dzisiejszym poście pokazać Wam miejsce, w którym miałyśmy przyjemność nocować.

Na początek chciałabym podsumować ankietę dotyczącą Waszych upodobań. Większość zdecydowała, że dużo bardziej podoba się Wam seria postów "Zoom na wnętrze". Jeszcze nie wiem, co zrobię z tą informacją, ale jest ona dla mnie bardzo cenna i daje ogólny obraz tego kto tu zagląda..
W badaniu wzięły udział 102 osoby, a wyniki przedstawiają się następująco.



















