ZOOM NA WNĘTRZE

12:46:00

Niewielkie, niezobowiązująco urządzone mieszkanie w Goteborgu. Drewniane podłogi i białe ściany stanowią tło dla nowoczesnych i klasycznych mebli oraz dodatków. 
Dwa kolory, które tworzą to wnętrze to zieleń oraz mosiądz. Bardzo na czasie. Kolejny raz brawa dla stylistów agencji Alvhem

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Piękne, jasne i przestronne mieszkanie.
  ... i ta pościel!! Uwielbiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba. Ciekawe, czy zaglądają sobie z sąsiadami w okna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne, spójne mieszkanie. Torebka na szczycie lustra też intrygująca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś tak... Brakuje mi czegoś, ale nie umiem powiedzieć, czego. Może bardziej odważnego dywanu w salonie? Z odrobiną butelkowej zieleni np.

  No i te okna... Nie umiem sobie wyobrazić życia bez firanek przy takiej bliskości sąsiadów. Jestem spaczona pod tym względem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Urządzenie tego mieszkania to prawdziwy majstersztyk!!!!! Tylko oni tak potrafią pięknie mieszkać!!!! W Polsce prawie nie do przeprowadzenia ze względu na koszty!!!! Od roku to próbuję uczynić ale nie mam kasy nawet na ich farby marki flugger. Mimo obecnie cen promocyjnych. A gdzie reszta glazura itp. Meble da się kupić używane oczywiście w Skandynawii. Tylko jakoś nie ma kasy na resztę!!! P.s. W Skandynawii nie zagląda się do okien sąsiadów gdyż jest to odebrane jako ogromny nie takt!!!!!!!
  Prostota, lekkość mebli i ta piękna biel!!! Cudnie....................

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! Nie posiadam sama telewizora, czyli nie dziwi mnie jego brak w mieszkaniu, mimo to trochę śmiesznie wygląda dla mnie kącik kanapowy ze stolikiem. Mam wrażenie, że domownicy siadają sobie, aby popatrzeć na ścianę :)

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe