Zoom na wnętrze. Wakacyjne wnętrze.

10:27:00

Może nie do końca jest to dom letni, ale klimatem jak najbardziej pasuje. Styl boho coraz bardziej kradnie moje serce. A Wam jak się podoba ten trend?
Zdjęcia via Design&Wonen

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Dla mnie bosko!!! I te dechy w kuchni!!!! przygarnęłabym taki domek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. przepięknie ! a te klosze ratanowe - cudowne, już się na takie czaje w Ikea :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Boho potrafi w głowie namieszać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiało wakacyjnym klimatem. Szkoda, że ja w tym roku o urlopie mogę tylko pomarzyć:( Aczkolwiek jeśli miałbym choć kilka dni to jak najbardziej chciałbym się relaksować w takim wnętrzu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się pomysł zabawek pod kloszem. Chodzi mi po głowie pomysł, żeby stworzyć taki set, ale może najpierw w bardziej bezpiecznej wersji. Widziałabym pod nimi jakieś ciekawe kaktusy, sukulenty itp. Tylko czy rośliny pod tym będą się "czuły" okey? :)

  A te taborety przy wannie podobne do krzeseł z obrazu van Gogh'a :) SUPER! http://www.ibiblio.org/wm/paint/auth/gogh/gogh.chambre-arles.jpg

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne te lampy, ale obawiam się, że będzie bardzo trudno usunąć z nich wszelki kurz i brud - zwłaszcza ten kuchenny - tłusty. Ja mam lampę z wieloma wzorkami i nacięciami i inaczej jak pod prysznic się nie da jej umyć...Ale jest piękna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Co jedno pomieszczenie to większe WOW! Skandynawsko, ale ciepło, rustykalnie, przytulnie... Ten stół drewniany przebija wszystko! W ogóle każdy stary element w tym domu- odrapany, nadszarpnięty zębem czasu- robi cały klimat! Uwielbiam takie połączenia starego z nowym. Choć preferuję więcej kolorów to muszę przyznać, że to naprawdę boskie wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczne wnętrze. Już od samego patrzenia człowiek czuje się zrelaksowany :)
  Najbardziej podoba mi się chyba kącik z surowym betonem i półką z talerzami. Rewelacyjne zestawienie.

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe