Wyniki konkursu Tchibo

20:58:00

Moje Kochane, Moi Kochani. To straszne, musieć wybrać tylko dwoje zwycięzców. Aż mnie serce boli. 
Tyle piszecie o miłości, czułości, nastroju... Aż chce się do Was wkraść i już zostać na zawsze, wśród nastrojowego światła, czułych rozmów, buziaków, mężów, partnerów, dzieciaków i zwierzaków. Fajnie. 


Musiałam przyjąć jakiś klucz, żeby wybrać. Postanowiłam podejść do sprawy trochę z przymrużeniem oka, żeby nie było zbyt poważnie. I wybrałam. 

A więc, komplet pościeli od Tchibo otrzymują...

...po pierwsze: 

W mojej sypialni (którą nota bene będę za niedługi okres czasu urządzać w nowym mieszkaniu), nie będzie mogło zabraknąć ramek na zdjęcia, powieszonych na ścianach w ciekawej kombinacji. Marzą mi się białe, grube ramki różnych wielkości, a w nich Nasze ślubne zdjęcia. Żebym mogła tuż przed zaśnięciem oraz zaraz po otworzeniu oczu patrzeć na nie, i wspominać te najpiękniejsze chwile Naszego wspólnego życia. 


Pytanie dotyczyło tego, czego nie może zabraknąć, natomiast ja chciałabym też zaznaczyć, że pod żadnym pozorem, nigdy w życiu nie zgodzę się na postawienie w sypialni telewizora. No to będzie salon:)

Za brak telewizora. U mnie też jest zakaz nienegocjowalny! 

...po drugie: 
Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale w mojej sypialni nie może zabraknąć... Skarpetek! Mogę zasnąć bez poduszki, ulubionej maskotki (tak, dalej koczuje przy moim łóżku) czy piżamy, ale skarpetki na nogach to must have! Może dlatego, że mam słabe krążenie i zawsze mam zamarznięte stopy, a może dlatego, że do dzisiaj boję się, że coś mnie złapie za nogi i to taka forma ochrony? 

Za skarpetki. Urzekłaś mnie :)

Zwycięzców proszę o maila z adresem do wysyłki (mój adres pod ikoną koperty po lewej stronie). 

Dziękuję Wam strasznie za wszystkie komentarze i tak liczny udział. Dziękuję za wiersze, te krótkie i te dłuższe (podziwiam). Dziękuję za wierność stałym Bywalcom i tak licznie przybyłym nowym Czytelnikom, którzy mam nadzieję zostaną mimo braku wygranej :) 

Na koniec chciałabym dołączyć się do apelu AW: 
...Drogie Fanki Fotoblooga Was proszę tylko o jedną by co pół roku stanęła w przychodni Wasza noga bo tam bezpłatnie USG piersi wykonują a dzięki niemu kobiety zdrowie zyskują .Nie chcę patrzeć na oddziałach onkologicznych na wyniszczone przez raka panie bo jaki świat bez WAS pozostanie .USG piersi po ukończeniu 20 roku życia się wykonuje a potem do trzydziestki co dwa lata się te piękne atrybuty kobiecości obserwuje . Życie ludzkie jest zawsze w cenie a ja wam życzę by przy Waszym łóżku znajdowało się na badanie piersi zaproszenie.

You Might Also Like

10 komentarze

 1. nie udało się:) ale i tak zostaję! :D gratulacje dla zwyciężczyń!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję! już się zgłąszam :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje ;). Co do badania piersi, gdybym tutaj tego nie przeczytała, byłabym pewna że przed trzydziestką nie muszę sobie tym zawracać głowy !

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dołączam się też do apelu i informację przekazuję dalej na moim blogu :-)
   Pozdrawiam

   Usuń
 5. Gratuluje zwyciężczynią! Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie gratuluję zwycięzcom :) Wybór był naprawdę trudny...

  Pozdrawiam
  W.

  OdpowiedzUsuń
 7. ooo dziekuję;) bardzo się cieszę że jest ktoś kto podziela moje zdanie na temat telewizora;)

  OdpowiedzUsuń
 8. No, gratuluję zwycięzcom :)
  Cieszę się, że przez konkurs mogłam tu do Ciebie wpaść, bo nie mam zamiaru się już stąd wynosić ;)

  Pozdrawiam!
  Żelikowska

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe