Vintage w Berlinie

13:14:00

Mieszkanie w kamienicy też mi się czasem marzy. Może nie w Łodzi, bo tu chyba trudno o dobre sąsiedztwo, ale w Berlinie, Londynie... Czemu nie... Kiedyś?
Na desire to inspire znalazłam świetne wnętrze. Wysokie pomieszczenia starego budownictwa, meble i sprzęty z lat 50tych, współczesne dodatki. Klimat odrobinę filmowy...  ale czuć oddech Skandynawii. I ten dziecięcy samochodzik.
Co wy na to?
 

 


You Might Also Like

4 komentarze

 1. doskonale Cię rozumiem, mieszkam w 200-letniej kamienicy i na sąsiedztwo nie narzekam, ale jak jadę do kuzynki w Niemczech i otwieram piękne secesyjne drzwi, widzę cudowną balustradę, witraże na każdym piętrze i wchodzę do 125 metrowego mieszkania z drewnianą oryginalną stolarką z epoki to ach....

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeglądałam tp mieszkanie dziś rano w RSSach i miałam dokładnie takie same odczucia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mieszkałam, w Łodzi na studiach, w super mieszkaniu w kamienicy, ehh ponad 100 m to tam na pewno było. Okolica była fajna pod względem sąsiedztwa, za to aktualnie byłaby wyeliminowana za brak parku w okolicy ( pies zobowiązuje :) Ale ta kuchnia ze stołem na środku, mnóstwem okien, składzikiem i wejściem dla służby śni mi się po nocach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne mieszkanie. Podoba mi się wszystko: meble, kolorystka, klimat... I ta zielona sofa...super.

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe