(1) Krzesło AGAM - IKEA
(2) Pudełka ozdobne - Bungalow
(3) Organizer biurkowy - decorOlka
(4) Przewód z oprawką - decorOlka
Zdjęcie: My Scandinavian Home
Przepraszam, że tak długo to trwało, ale ciągle brakowało mi światła. Jak wiecie mieszkam na poddaszu i małe okna dachowe nie są wystarczające, żeby dobrze oświetlić wnętrze.
Starałam się wykorzystać jak najlepiej to, co jest i wreszcie zrobiłam zdjęcia naszego świeżutkiego domowego biura.
Starałam się wykorzystać jak najlepiej to, co jest i wreszcie zrobiłam zdjęcia naszego świeżutkiego domowego biura.
W roli głównej, w naszym kąciku do pracy, występuje ciemnoszara ściana, a wyposażenie w dużej mierze pochodzi, jak to mówi Pan G., ze szwedzkiego dyskontu meblowego - IKEA. Mnie osobiście najbardziej podoba się reling nad biurkiem, który pełni funkcję moodboard'u.
Żeby nie było zbyt ponuro, dodałam trochę akcentów kolorystycznych - róż i turkus (tak wiem, że mało, ale w moim przypadku, to i tak odwaga).
Na ścianach jest jeszcze trochę pusto. Zastanawiam się czy nie dodać jakichś typograficznych plakatów, ale jeszcze nie podjęłam decyzji. Może Wy macie jakiś pomysł?
I jak Wam się podoba? Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii.
Miłego dnia! ♥
Żeby nie było zbyt ponuro, dodałam trochę akcentów kolorystycznych - róż i turkus (tak wiem, że mało, ale w moim przypadku, to i tak odwaga).
Na ścianach jest jeszcze trochę pusto. Zastanawiam się czy nie dodać jakichś typograficznych plakatów, ale jeszcze nie podjęłam decyzji. Może Wy macie jakiś pomysł?
I jak Wam się podoba? Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii.
Miłego dnia! ♥
Postanowiliśmy zrobić porządek w pokoju, który z założenia miał być miejscem do pracy, ale jakoś do tego nie zachęcał. Został składowiskiem przedmiotów, które nie miały swojego miejsca. Na razie są plany i pomysły. Jak wszystko się uda pochwalę się efektami.
Na dzień dzisiejszy mamy biurko - gruby blat z płyty meblowej w kolorze brzozy na 4 nogach (klasyczny mebel biurowy). Biurko jest trochę za głębokie (1,0 m) - robiliśmy je na wymiar, ale nie sprawdziło się. Chcemy je zwęzić o 25 cm, a pozostały pasek wykorzystać jako parapet nad kaloryferem.
Mamy też lampki ze Sztokholmu, które do tej pory nie znalazły swojego miejsca w mieszkaniu.
Błękitne obecnie ściany przemalujemy na biało i szaro. Wstawimy wygodny fotel, na którym będę mogła usiąść i przypatrywać się Panu G. przy pracy.
Regał, który zbudowaliśmy jakiś czas temu, zyska nowy wygląd, poprzez dodanie kilku par szarych drzwiczek. Mam nadzieję, że dzięki temu zabiegowi oczyścimy przestrzeń z nieestetycznych gór papierów.
Regał, który zbudowaliśmy jakiś czas temu, zyska nowy wygląd, poprzez dodanie kilku par szarych drzwiczek. Mam nadzieję, że dzięki temu zabiegowi oczyścimy przestrzeń z nieestetycznych gór papierów.
Poniżej zestawienie stanu istniejącego. Biurko, tylko symboliczne, nasze wygląda inaczej.
A dalej trochę inspiracji i przedmiotów, które chciałabym, żeby znalazły się w naszym domowym biurze.
I co sądzicie? Liczę na Wasze opinie i podpowiedzi.






