Najpopularniejsze posty 2014 roku

17:30:00

Ufff... Święta minęły. Tak się rozleniwiłam, że trudno mi wrócić do blogowania. A jak tam u Was? Leniuchujecie jeszcze czy wróciliście już do pracy?

Na początek chciałabym jeszcze raz podziękować wszystkim za życzenia. Te złożone tu na blogu oraz na facebook'u i instagramie. Bardzo miło mi się je czytało. 

Wracając do tytułu posta, koniec roku to czas podsumowań. Dla mnie i tego bloga, to był bardzo pozytywny rok. Ilość Czytelników rosła z dnia na dzień, co niezmiernie mnie cieszy. Nie są to może rekordowe ilości, ale każda nowa osoba, która tu zagląda i zostawia komentarz, to dla mnie wielka radość. Za to Wam również bardzo dziękuję. Super, że jesteście!

Pierwsze podsumowanie, będzie podsumowaniem popularności postów z 2014 roku. Przygotowałam listę TOP 5 najpopularniejszych blogowych wpisów, które czytaliście w 2014 roku. 

Oto i one!

Najchętniej zaglądaliście do posta o trendach na 2014 rok. Był to projekt, który na początku roku zorganizowałam z kilkoma blogerkami i który niebawem podsumuję. 


Drugie miejsce, to  Zoom na moje wnętrze. Pokazywałam w nim zdjęcia mojego mieszkania, które ukazały się na łamach Green Canoe Style. 


Miejsce trzecie, to jesienne DIY. Strasznie to fajne, gdy tego typu projekty cieszą się Waszym zainteresowaniem.


Czwarty w kolejności był post z serii Ładny dom. Pokazuje to, że cykl o architekturze nie był takim głupim pomysłem. Osobiście bardzo lubię te wpisy.


I ostatni w tym zestawieniu wpis Jak hodować zioła w domu. Bardzo spontaniczny post, który w sierpniu podbił mi statystyki bloga, hehe. Jak widać dobry tytuł ma wielką moc. 
To jeszcze nie koniec podsumowań mijającego roku. Planuję jeszcze co najmniej jeden tego typu materiał. 

A tymczasem życzę Wam miłego wieczoru! Buźki! 

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Gratuluję sukcesów i ogladalności bloga i tak poczytnych postów :) Zoom na moje wnętrze i jesienne diy to moi faworyci z tej piątki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za rewelacyjne inspiracje, swoistą świeżość oraz niebanalny styl. Również gratuluję sukcesów. Życzę kolejnych.
  Pozdrawiam,
  K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam wszyskie posty poza 4, więc nie dziwię się ich popularności. Będą trendy na rok 2015? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pamiętam wszystkie topy. kolejnych podobnych "liczników" życzę w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe