Przegroda w stylu industrialnym

22:12:00

Jak podzielić pomieszczenie zachowując wrażenie otwartej przestrzeni?

Dobrym pomysłem są szklane przegrody. Niestety czyste tafle szkła mogą być niebezpieczne – łatwo w nie po prostu wpaść! Co na to poradzić? Czemu nie wykorzystać pofabrycznych okien w stalowych cienkich ramkach? O takich:



Geometryczne podziały i elementy z recyclingu to hit ostatnich lat. W tego typu elementach też świetnie się sprawdza.





Nie zawsze mamy dostęp do elementów z odzysków. Wtedy możemy zrobić takie ścianki pod wymiar, korzystając z usług np. szklarza czy firmy wykonującej okna na zamówienie. 







Nie wiem jak to rozwiązanie sprawdziłoby się przy dzieciach, ale to już inna kwestia. Nie wszyscy przecież muszą się o to martwić, no nie?

Więcej zdjęć na Pinterest.

Linki do zdjęć: 123456.

PS. Jak pewnie zauważyliście na pasku bocznym pojawił się banerek Bloggers Garden Party. Już 19. lipca kilka blogerek wnętrzarskich spotyka się w ogrodzie Pretty Pleasure, by podyskutować o życiu, zjeść coś dobrego i porobić dla Was dużo inspirujących zdjęć. Będzie to impreza bardzo kameralna, ale obiecujemy podzielić się z Wami relacją.





You Might Also Like

5 komentarze

 1. bardzo mi sie podoba takie rozwiązanie , ale nie mam gdzie go zastosować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne przegrody sa w restauracji w hotelu Andels w Manu, taki same kwadraty ale środek jest z blachy i w różne wzory. W kropeczki, paseczki, krateczke, idealne przy dzieciach, moja siostra chce takie w domu zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Narzuta na zdjęciu 3 jest cudowna, to chyba krepa lniana? Chodzi za mną coś w tym stylu od dłuższego czasu i odczepić się nie może :P
  Bawcie się dobrze dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie jest piękna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jestem pod wrażeniem, bo pomysł z przegrodami świetny. Właśnie przez to, że są szklane, nie traci się kontaktu z resztą pokoju. No fakt, czasami można o niej zapomnieć, ale większość wypadków ma miejsce w domach ;)

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe