... chociaż nie wiem czy jest czym. Sami oceńcie.
Podczas zjazdu blogerów, jak już pewnie wiecie z innych relacji, odbył się konkurs na stylizację. Miejsce akcji: showroom ATAK Design w Łodzi. Zadanie: utworzenie stylizacji na bazie betonowej ściany i szarej kanapy. Czas akcji: 15 minut (o zgrozo!).
Jako jedna z pięciu uczestniczek wzięłam w tym konkursie udział. 15 minut to szalenie mało czasu, można się zmęczyć fizycznie. A do tego stres związany z efektem naszych starań. Osobiście tak się zestresowałam, że nie byłam w stanie dojść do siebie i robić zdjęć na konkurs fotograficzny, który odbywał się równolegle. Eh.
Ale udało się. Komisja w składzie: redaktor naczelna Elle Decoration Małgorzata Szczepańska, architekt Małgorzata Andryszczyk z programu Dekoratornia oraz fotograf Jacek Olszewski, oceniła, że moja i Dagmary (ForElements) stylizacja jest najlepsza. Zajęłyśmy drugie miejsce, pierwszego nie przyznano. Więc może nie ma się czym chwalić?
W tym konkursie udało mi się wygrać piękną kapę na łóżko od Scandi Concept. Dziękuję!
A TUTAJ możecie zobaczyć jak powstawała moja stylizacja - filmik autorstwa Piotra z Blogów Wnętrzrskich.
A TUTAJ możecie zobaczyć jak powstawała moja stylizacja - filmik autorstwa Piotra z Blogów Wnętrzrskich.
Poniżej zdjęcie mojej stylizacji oraz uroczych Pań z jury.
I jeszcze podziękowania dla Agi za moje piękne zdjęcia, którym to i mojej osobie poświęciła całego posta. Dzięki Aguś :*
Na zakończenie drugiego dnia zjazdu odbył się konkurs DIY czyli zrób to sam. Wybranych wcześniej pięciu uczestników prezentowało swoje projekty. Na tej części chyba bawiłam się najlepiej (bo na konkursie stylizacji chyba za bardzo się zestresowałam, ale o tym później). Dziewczyny pokazywały jak po kolei wykonywały swoje wytwory, można było w tym uczestniczyć i to było świetne. W niektóre tak się zaangażowałam, że nie zrobiłam żadnych zdjęć.
Mój numer jeden (również wyróżniony przez komisję), to świeczniki Kasi z Home Lovin'. Widać było, że Kasia na co dzień występuje przed publicznością, bo jej prezentacja była bardzo wciągająca i przejrzysta. Jak znajdę chwilę czasu, to muszę sobie takie świeczniki zrobić. Hit!
Na drugim miejscu, w moim osobistym rankingu, znalazły się słoiki dziewczyn z Enjoy Your Home. Zdobione w przeróżny sposób, o szerokim zastosowaniu. Robiły wrażenie. Podobno te ze świeczkami w środku, zdobione koronkami, Lu miała ustawione na stołach na swoim weselu. Musiało to bardzo ładnie wyglądać. Super pomysł!
I lampa Magdy i Pauli z Coś Estetycznego (również wyróżniona prze Jury). Dziewczyny pokazały, że sztuka origami daje ogromne możliwości. Składanie elementu lampy tak mnie wciągnęło, że nie zrobiłam żadnego zdjęcia, dlatego pożyczam zdjęcie od Autorek (mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko).
Swoje projekty pokazywała też Ula (farbowane poduszki), Lilla (papier do pakowania prezentów) oraz Beata i Asia (wyróżnione przez komisję za tapicerowany zagłówek).
Nagrody w tym konkursie ufundowali: Bellisime, Belldeco, designbywoman, Babafu.
Chyba cały tydzień będę pisać o zjeździe i samym Festiwalu. Mam nadzieję, że Was nie zanudzę.
Gdyby było Wam mało, to zajrzyjcie na facebook'a, na stronę MEETBLOGIN oraz na blogi pozostałych uczestników (ich lista TUTAJ).
Miłej nocki Wam życzę!
♥♥♥
Oj, nie mogę się jeszcze ogarnąć po tak intensywnym weekendzie. Tyle wrażeń, tylu wspaniałych ludzi, wiele emocji i wzruszeń. A poza tym dom zostawiony na całe dwa dni też wymaga dopieszczenia.
Nie wiem od czego zacząć. Chyba przede wszystkim chcę podziękować ULI, bez której nie mielibyśmy okazji przeżyć tak fantastycznych chwil. Dzięki Uluś! Tak trzymaj!
Dziękuję też sponsorom za Wasz wkład w imprezę. Dzięki Wam stała się ona jeszcze atrakcyjniejsza (lista sponsorów TUTAJ).
No i wszystkim blogerom. Kochani, było cudownie Was poznać. Powaliła mnie Wasza energia i kreatywność. Jesteście wspaniali!
Aga, Ania - nie wiem czemu, ale kiedy jechałam na spotkanie czułam, że to z Wami spędzę najwięcej czasu i się nie pomyliłam. Gdy Was spotkałam, miałam uczucie, że znamy się od dawna... Też tak macie? Mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie.
Dziewczyny z Enjoy Your Home, Lu i Ania, uwielbiam Was na żywo jeszcze bardziej niż Waszego bloga!
Jagoda - twój uśmiech powala! I ja się cały czas zastanawiam, kiedy Ty masz czas na prowadzenie tak wspaniałego bloga.
Kasia - wulkan energii. I te Twoje świeczniki z gipsu...
Nie sposób Was tu wszystkich wymienić... Szkoda, że mieliśmy tak mało czasu, żeby się lepiej poznać...
To na dzisiaj tyle. Na jutro przygotowuję relację z konkursu DIY.
Miłej nocki Kochani! ♥♥♥
PS. Oglądam sobie zdjęcia i myślę jacy Wy jesteście wszyscy ładni :) To chyba ta pozytywna energia :)
Już w sobotę w ramach Festiwalu Łódź Design, o którym pisałam TU, odbędzie się pierwszy Ogólnopolski Zjazd Blogerów Wnętrzarskich - Meet Blog In.
Plan zjazdu:
DZIEŃ 1: SOBOTA 19/10/2013:
Godzina 10:00, Introduce
Miejsce: sala warsztatowa na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35, (spotkanie zamknięte dla publiczności)
Miejsce: sala warsztatowa na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35, (spotkanie zamknięte dla publiczności)
Godzina 12:00 Matylda Kozakiewicz (Segritta) / „Mieszkanie dla blogera” wykład
Miejsce: kawiarnia na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35,
(spotkanie otwarte dla publiczności)
Miejsce: kawiarnia na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35,
(spotkanie otwarte dla publiczności)
Godzina 13.30, Wspólny obiad
Godzina 15:00, Marcin Czechowicz / warsztaty z fotografii / patronat urzadzamy.pl
Miejsce: sala warsztatowa na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
(spotkanie zamknięte dla publiczności)
Miejsce: sala warsztatowa na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
(spotkanie zamknięte dla publiczności)
Godzina 18:00, Piotr Motrenko (BlogiWnętrzarskie) / wykład / „Blogi wnętrzarskie w blogosferze”
Miejsce: sala wykładowa na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
(spotkanie otwarte dla publiczności)
Miejsce: sala wykładowa na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
(spotkanie otwarte dla publiczności)
Godzina 19:00, Zwiedzanie wystaw, udział w wykładach, warsztatach organizowanych w ramach festiwalu.
Godzina 21:00, Udział w imprezach organizowanych na OFF Piotrkowska
DZIEŃ 2: NIEDZIELA 20/10/2013:
Godzina 10, Warsztaty stylizacji / Konkurs na najlepszą aranżację i na najlepszą fotografię/Patronat: Elle decoration
Miejsce: A Tak design, Łódź, Żeligowskiego 43A,
Miejsce: A Tak design, Łódź, Żeligowskiego 43A,
Godzina 12.30, Zwiedzanie wystaw, udział w wykładach, warsztatach organizowanych w ramach festiwalu Łódź Design Festival. Konferencja i otwarte spotkanie blogerek z dziennikarzami, architektami, projektantami,
Miejsca: sala Paradyżowa kraina na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
Miejsca: sala Paradyżowa kraina na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
Godzina 15:00, Wspólny obiad.
Godzina 16.30, Warsztaty DIY / Konkurs na najlepszy projekt DIY / patronat urzadzamy.pl / Nagroda główna: publikacja wyróżnionych prac na urzadzamy.pl
Miejsce: sala Paradyżowa kraina na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
(spotkanie otwarte dla publiczności)
Miejsce: sala Paradyżowa kraina na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
(spotkanie otwarte dla publiczności)
Godzina 17.30 Zakończenie, wręczenie dyplomów, nagród, wyróżnień.
Miejsce: sala Paradyżowa kraina na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
(spotkanie zamknięte dla publiczności)
Miejsce: sala Paradyżowa kraina na terenie Łódź Design Festival, Targowa 35
(spotkanie zamknięte dla publiczności)
Jak widzicie, część imprezy jest otwarta dla publiczności, więc będziecie mieli okazję się z nami spotkać i uczestniczyć w warsztatach i wykładach.
Serdecznie zapraszam!
Mam dla Was dzisiaj obiecane zdjęcia pokoiku Zosi.
Ostatecznie jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Jest tak po mojemu. Wiadomo, że zawsze można coś zmienić, ulepszyć, ale dużo jest już zrobione. Nareszcie zainstalowaliśmy drzwiczki w regale, a w przyszłości pojawi się pewnie jeszcze jakiś dywanik, karuzelka nad łóżeczkiem i zawisną gdzieś piękne wieszaczki, które specjalnie dla Zosi przyjechały ze Szwecji. Girlanda uszyta przez Babcię (tzn. moją Mamę) też zawiśnie na haczykach, bo póki co przyklejona jest kolorową taśmą :)
A poza tym...
Czas płynie nieubłaganie. Mała ma już prawie miesiąc... A mnie na głowę spada coraz więcej zajęć, ale przyjemnych zajęć. Dużo projektów blogowych, które pojawiły się jednocześnie (to chyba tak jest zawsze). Muszę się mocno mobilizować, by dochować wszystkich terminów i nikogo nie zawieść.
Jednym z takich zadań jest pełnienie funkcji Ambasadorki Łódź Design Festiwal. Strasznie się ucieszyłam z tej roli. Od kilku lat regularnie odwiedzam Festiwal, co relacjonowałam też tutaj, na blogu., i chętnie zrobię to również w tym roku.
Dodatkową atrakcją tym razem jest, organizowany w ramach imprezy, zlot blogerek wnętrzarskich MEETBLOGIN (pewnie zauważyliście banner na pasku bocznym bloga). Już zacieram ręce na spotkanie z Wami. Na pewno będzie się działo...
Więcej o Festiwalu napiszę w oddzielnym poście. A tymczasem miłego wieczoru Wam życzę i pogodnej niedzieli.
♥ ♥ ♥
Dziękuję za Wasze komentarze.
Ola
Dziękuję za Wasze komentarze.
Ola




