Blogowa retrospekcja czyli co najczęściej czytaliście w 2016 roku na moim blogu

10:00:00

Rok 2016 już za nami. "Blogowo" niewiele się w nim działo. Dlatego też niezmiernie się cieszę, że cały czas tu jesteście i odwiedzacie ten mój mały świat. Dziś zapraszam Was na błyskawiczny przegląd najpopularniejszych wpisów ubiegłego roku.Do gustu przypadły Wam też polskie mieszkania, które pokazywałam. Przemiana kawalerki Lu z Enjoy Your Home oraz projekt mieszkania w Krakowie autorstwa pracowni Odwzorowanie. 

Polubiliście też kąt do pracy Dominiki.Niewiele mniejszą popularnością cieszyły się kadry z mojego mieszkania czyli domowa dżungla w środku zimy czy Małe przyjemności

Nie wiem czy w tym roku uda mi się pojawiać na blogu częściej niż w roku ubiegłym, ale mam nadzieję, że przynajmniej nie mniej. Tego też Wam i sobie życzę. Roku pełnego inspiracji!
 decorolka

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Dokładnie tak - żeby nie było mniej :) Sama borykam się z tym samym na blogu.
  Zdrowia, inspiracji energii do działania i wszystkiego co najlepsze w 2017 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Twoje mieszkanie i Twoje poczucie estetyki Olu. Postuluję częściejsze pisanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe podsumowanie. Przyznam szczerze, że moja kolejność zainteresowania poszczególnymi wpisami była nieco inna, ale większość pozycji się pokrywa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czytałem! Ja czytałem! :> (ten entuzjazm)

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz piękne i przytulne mieszkanie. Bardzo lubię odwiedzać Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy artykuł na Twoim blogu jest pełen inspiracji. Zawsze znajdę tutaj ciekawe mozliwości na urządzenie mieszkania i kilka z nich juz wykorzystałam u siebie. Jeden z najlepszych blogów o tej tematyce :)

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe