Inspirująca Agnetha Home.

10:35:00

Kiedy mniej więcej rok temu odwiedziłam Agnieszkę w jej domu, to nie zostałam wpuszczona do warsztatu. Tłumaczyła się, że ma tam bałagan. Ale ja wiem swoje, kryły się tam cudowne moce, których nie chce ujawniać światu. 
Kilka dni temu ukazał się kolejny już lookbook AGNETHA.HOME i znów zaparło mi dech. Szczególnie do gustu przypadła mi sesja, jak ją nazwałam na własny użytek "cytrynowa". Jest najpiękniejsza! Wytwarzanie szkiełek, jak je sama Aga nazywa, wymaga wiele fizycznej pracy, czego nie da się nie docenić, ale mnie najbardziej urzeka artystyczna strona tej działalności. Za każdym razem, gdy na blogu pojawia się coś nowego, wzdycham do zdjęć i stylizacji i traktuję jako niedościgniony wzór. Klimat, który tworzy Agnieszka jest niesamowity. Uwielbiam!Można by pisać jeszcze wiele peanów, ale po co? Zdjęcia bronią się same. Jeśli przegapiliście, to pędźcie zobaczyć co w tym sezonie ma do zaoferowania AGNETHA.HOME.


Szklane pudełko - AGNETHA HOME
Deska akacjowa - decorOlka

You Might Also Like

4 komentarze

 1. uwielbiam Age i jej szkeiłka

  OdpowiedzUsuń
 2. Olu obiecuję, że następnym razem posprzątam w warsztacie :))) Hehehe
  Chyba temu, że miałam kawałek inspiracji od Ciebie, zawdzięczam to, że sesja Ci się spodobała. Jestem niezmiernie zobowiązana i wdzięczna za post i słowa. Za sam nagłówek... Wiesz dobrze ile serca w to wkładam, nawet jeśli czasem obracam w żart albo narzekam na pracę, lub też jej chwilowy brak. I cieszę się, że się poznałyśmy i mimo mojej czasem ekscentrycznej natury, polubiłaś mnie i wciąż możemy tworzyć coś razem w tym wirtualnym świecie ;)
  Dziękuję.

  PS: deska już pisałam, że świetna;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, ja też jestem fanką Agnethy i jej prac. Na razie wzdycham do nich "przez szybkę" monitora, ale powoli dojrzewam do decyzji. Nie jest to łatwe, bo chciałby się wszystko!
  markdottir

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło, naprawdę miło widzieć, że Panie się wspierają.To cenne w dzisiejszym świecie.
  G.Trovato

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe