Lampy

20:02:00

Już niedługo przestawimy zegarki i większość czasu spędzonego w domu upływać nam będzie przy sztucznym świetle. W moim mieszkaniu na nadmiar światła nie mogę narzekać nawet latem, więc jesień tym bardziej mnie go pozbawia. I tu pojawia się temat lamp. Jak już będę mieć kanapę następnym większym wydatkiem będzie lampa do salonu. Ma stać na podłodze, pod skosem, więc nie może być zbyt wysoka.
W czasie wakacyjnego wypadu do Paryża ,natknęłam się na świetną lampę w jednym ze sklepów wnętrzarskich - zakochałam się od pierwszego wejrzenia, ale samolotem nie dało jej się niestety zabrać. Po powrocie zaczęłam szukać w naszych sklepach i okazało się, że to całkiem popularny model, ale nasze ceny są zdecydowanie wyższe niż te we Francji. Pozostaje mi teraz zbierać pieniążki.
A lampa ma być taka jak u Asi. Tylko jeszcze nie wiem czy też biała.


Foto: Asia Gwis

I jeszcze kilka zdjęć lampek, różnych.Trzy ostatnie zdjęcia są z katalogu Nowy folder na moim komputerze. Prawdopodobnie mają tego samego autora, albo miejsce pochodzenia. Może ktoś wie coś na ten temat, to podpisze folder raz na zawsze.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Podobna lampa jak z tej pierwszej fotki tylko czarna jest teraz w LM na promocji za 299zł szara jest 2x droższa, całkiem fajnie wygląda i jest taka WIELKA. Aż żałowałam że nie mam jeszcze takich zakupów w planie ;)))

    pozdr
    13ka

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo! Dzięki za info, muszę się przejechać zobaczyć.

    OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe