D.E.S.I.G.N. dla dzieci

12:46:00

Grunt to właściwa edukacja od najmłodszych lat.„D.E.S.I.G.N.” to pasjonujący przegląd 69 najciekawszych projektów wzornictwa przemysłowego z ostatnich 150 lat – od tych klasycznych po te najbardziej zwariowane. Większość z nich to ikony designu zaprojektowane przez najwybitniejszych projektantów – od Le Corbusiera po Philippe’a Starcka. Poprzez lekkie i dowcipne opisy, barwne anegdoty i atrakcyjne ilustracje „D.E.S.I.G.N.” bawi, zadziwia i uwrażliwia na estetykę i formę otaczających nas przedmiotów. Pozwala zrozumieć, że każdą rzecz można zaprojektować na tysiąc różnych sposobów. Udowadnia, że wyobraźnia projektantów nie zna granic. I pokazuje, jak fascynującym zajęciem jest projektowanie.

Ewa Solarz – skończyła Historię Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka w magazynie „Dom&Wnętrze”. Dziś tworzy internetowy poradnik wnętrzarski www.domplusdom.pl. Mama Jaśka i Marianki. „D.E.S.I.G.N.” jest jej pierwszą książką.

Aleksandra i Daniel Mizielińscy, czyli HIPOPOTAM STUDIO – art dyrektorzy progresywnego i ultradźwiękowego studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy m.in. książek „D.O.M.E.K.” i „Miasteczko Mamoko”.

Źródło www.fta.pl

You Might Also Like

0 komentarze

POLUB na Facebooku

Subscribe