Po pierwsze zapraszam na Dzień Darmowej Dostawy w moim sklepie - decorOlka. To już jutro!
Sama zacieram ręce na zakupy w innych sklepach. Korzystam z tego dnia już od dwóch lat. Bardzo dobra inicjatywa. W tym roku uczestniczy w niej ponad 1700 sklepów, więc jest w czym wybierać. Pełna lista na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl.
A teraz mój tydzień.
Po pierwsze wygrana na Candy u Agnieszki. Jeszcze raz dziękuję!
Wiosna w listopadzie.
I Oro-jednorożec.
Dzisiaj fotograficzne usprawiedliwienie mojej nieobecności tutaj przez ostatni tydzień. Subiektywne kulinarno-wnętrzarsko-krajobrazowe sprawozdanie z wyjazdu na Islandię.
Więcej zdjęć tu.
Więcej zdjęć tu.












