W miejscu istniejącego kutego wieszaka wymyśliłam drewniane "haczyki" jak z Muuto. Niestety oryginalne są dość drogie, więc będę kombinować inaczej, może jakiś stolarz mi takie utoczy?
Źródła zdjęć na Pinterst.
PS. Nie wiem czy tez macie taki wielki problem z nowym edytorem postów bloggera? Dla mnie to porażka, wcale mnie nie słucha...
Źródła zdjęć na Pinterst.
PS. Nie wiem czy tez macie taki wielki problem z nowym edytorem postów bloggera? Dla mnie to porażka, wcale mnie nie słucha...




