Jak co drugi tydzień zapraszam do "Ładnego domu". Zanim jednak przejdziemy do tematu, chciałabym Was poprosić, byście wzięli udział w krótkiej ankiecie na temat tego właśnie cyklu postów. To badanie pozwoli mi dostosować tematykę bloga do Waszych potrzeb. Z góry dziękuję za wzięcie udziału.