Ładny dom i zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie.

08:27:00

Jak co drugi tydzień zapraszam do "Ładnego domu". Zanim jednak przejdziemy do tematu, chciałabym Was poprosić, byście wzięli udział w krótkiej ankiecie na temat tego właśnie cyklu postów. To badanie pozwoli mi dostosować tematykę bloga do Waszych potrzeb. Z góry dziękuję za wzięcie udziału.
Dom znajduje się w Kanadzie i jego obecny kształt jest wynikiem przebudowy istniejącego budynku (część ceglana). Elewacja nowej części została wykończona metalowymi panelami. Część istniejąca, również ze względu na miejskie regulacje architektoniczne, musiała być wykończona cegłą. Połączenie to dało świetny efekt. Całość dopełnia drewniany taras. Te same materiały pojawiają się również we wnętrzu. Już dawno nie znalazłam domu, w którym również wnętrze wywarłoby na mnie tak duże wrażenie. Przestrzeń wykreowana przez architektów jest idealna. Otwarte atrium czyni ten niewielki domek ciekawym nie tylko na zewnątrz, a połączenie materiałów daje poczucie obcowania z wysoką jakością. 

Stawiam ten dom w czołówce moich domów marzeń. 

Architekt: Naturehumaine 
Lokalizacja: Kanada, Dulwich, Montreal
Rok budowy: 2014

A teraz przejdźmy do ankiety. 

Po kilku miesiącach naprzemiennej emisji postów z serii "Ładny dom" i "Zoom na wnętrze" chciałabym poznać Wasze zdanie, który cykl cieszy się Waszym większym zainteresowaniem. 

Wyniki sondy pomogą mi zdecydować, w którą stronę iść. 

Do ANKIETY przejdziecie klikając w zdjęcie poniżej. Umieszczę ją również na pasku bocznym bloga. 


Miłego wtorku, Kochani!

You Might Also Like

9 komentarze

 1. średnio mi się podoba... ale przestrzeń faktycznie niesamowita:)
  ankieta wypełniona.

  ps. pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam na moje sówkowe candy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oluś i ja oddałam swój głos :)
  dobrego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Metalowa barierka, stół, biel ścian to to co w tym domu uważam za plus. Poza tym dom zupełnie nie w moim guście - za bardzo przekombinowany. Boazeria na ścianach i suficie kojarzy mi się z moim domkiem na działce, który bynajmniej nie jest ostoją designu i nowoczesności ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten dom jest świetny! Jakiś czas temu odkryłam, że przejadł mi się już styl skandynawski, teraz na tapecie mam styl, który w skrócie nazywam dwell :) Pozdros. M

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie dom z zewnątrz prezentuje się świetnie, podobnie jak przestrzeń we wnętrzu. Ja tylko zupełnie inaczej bym go urządziła - nie przepadam za taką ilością naturalnego drewna. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. głos oddany a dom ciekawy ale nie sądze,żebym się w nim dobrze czuła..

  OdpowiedzUsuń
 7. ogłaszam bunt, nie wypełniam ankiety, nie umiem wybrać
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 8. Oba cykle ciekawe, oba bym zostawiła, ale uwielbiam zoom na wnętrze, nie może go zabraknąć!

  OdpowiedzUsuń
 9. :) zagłosowałam, choć rzeczywiście oba cykle są ciekawe
  :))))

  OdpowiedzUsuń

POLUB na Facebooku

Subscribe