Wiem, że to już było na kilku blogach, ale półeczka jest tak urocza w swojej prostocie, że musiałam ja tu umieścić ku pamięci.
A jak ją zrobić? Myślę, że to nic trudnego. Podpowiedź znajdziecie na blogu Mokkasin, z którego to pochodzą zdjęcia.
PS. Przypominam o Candy! Jeszcze tylko kilka dni do końca.
A jak ją zrobić? Myślę, że to nic trudnego. Podpowiedź znajdziecie na blogu Mokkasin, z którego to pochodzą zdjęcia.
PS. Przypominam o Candy! Jeszcze tylko kilka dni do końca.
