Jest już nowy numer Green Canoe Style, a w nim, jak zwykle, mnóstwo cudowności. W pięknych aranżacjach Asi znajdziecie również produkty z decorOlki.

Zapraszam do lektury i oglądania pięknych zdjęć.
PS. Czytnik w bloggerze nadal działa! Wam też?

Zapraszam do lektury i oglądania pięknych zdjęć.
PS. Czytnik w bloggerze nadal działa! Wam też?
Strasznie się ostatnio nie wyrabiam.
Gorący okres przedświąteczny w sklepie. Przeprowadzka Rodziców. Wyjazdy. Kupowanie prezentów. Wszystko na raz. Lubię taki kierat, ale już mi niestety brakuje czasu na bloga i mój 500 post. To pewnie dopiero w weekend... Przepraszam Was bardzo.
Dzisiaj wnętrze wprost z Japonii w bardzo skandynawskim stylu.
Źródło AT Casa via automatism.
Mieliście już pewnie okazję widzieć piękne zdjęcia produktów decorolki na blogach Asi (Green Canoe) i Agnieszki (Agnehta Home). Dzięki Dziewczyny!
PS. Kalendarzy adwentowych niestety już nie mamy (będą po 10.12.), ale zapraszam do obejrzenia pięknych bombek i innych ozdób świątecznych! A w ramach prezentów Mikołajkowych, może skusicie sie na kubki Design Letters? Zapraszam!










