W podziękowaniu za Wasze coraz częstsze wizyty i komentarze, postanowiłam zorganizować Candy. Długo myślałam, co miałoby być nagrodą. Coś co spodoba się fanom designu i ciekawych wnętrz...
No i pewnego dnia natknęłam się na notesy Archie Grand. Mają gładkie białe kartki, okładki w modnych kolorach z umieszczonym na nich mottem. Można w nich zapisywać Złote Myśli, szkicować, notować pomysły na nowe posty na bloga. A do tego, zmieszczą się nawet w małej torebce. Co Wy na to?
A więc zapraszam do zabawy. Zwycięzca otrzyma wybrany przez siebie notes. A do wyboru są:
1. ciemniejszy - BLOGGERS I MET AND LIKED
2. jaśniejszy - LIES I TOLD AND LIKED
Zasady gry:
1. W komentarzach (tu lub na fb) napiszcie, w zależności, który notes wybieracie, swoje ulubione blogi albo ulubione kłamstwa :).
2. Umieśćcie na swoim blogu link do CANDY (dla "niezrzeszonych" - wystarczy komentarz).
3. Jeśli do tej pory togo nie zrobiliście zacznijcie obserwację fotobloo(g)'a.
4. Komentarze można zostawiać do północy 27.05.2012.
I to tyle.
Powodzenia!
No i pewnego dnia natknęłam się na notesy Archie Grand. Mają gładkie białe kartki, okładki w modnych kolorach z umieszczonym na nich mottem. Można w nich zapisywać Złote Myśli, szkicować, notować pomysły na nowe posty na bloga. A do tego, zmieszczą się nawet w małej torebce. Co Wy na to?
A więc zapraszam do zabawy. Zwycięzca otrzyma wybrany przez siebie notes. A do wyboru są:
1. ciemniejszy - BLOGGERS I MET AND LIKED
2. jaśniejszy - LIES I TOLD AND LIKED
Zasady gry:
1. W komentarzach (tu lub na fb) napiszcie, w zależności, który notes wybieracie, swoje ulubione blogi albo ulubione kłamstwa :).
2. Umieśćcie na swoim blogu link do CANDY (dla "niezrzeszonych" - wystarczy komentarz).
3. Jeśli do tej pory togo nie zrobiliście zacznijcie obserwację fotobloo(g)'a.
4. Komentarze można zostawiać do północy 27.05.2012.
I to tyle.
Powodzenia!
